تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Ghost Mountain Roller Coaster – PC

Ghost Mountain Roller Coaster, سوار کردن یک قایقران در یک معدن طلای خالی از سکنه زیر کوه Ghost کوته بینانه. آنچه در انتظار شماست جادو، رمز و راز، مرگ و رستگاری است! کوه شبح حماسه 12 دقیقه غلتکی سوار در کوچه و خیابان در یک معدن زیرزمینی تاریک، پر از مناظر رویایی و منظره جادویی، انتزاعی، با بخش های سریع و آهسته، مناطق داخلی و فضای باز و بسیاری از شگفتی است. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Raw Lion Workshop یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Ghost.Mountain.Roller.Coaster.center

مشخصات بازی Ghost Mountain Roller Coaster:نام بازی :  Ghost Mountain Roller Coasterپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Raw Lion Workshopمنتشر کننده :Raw Lion Workshopسبک بازی : شبیه ساز، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Ghost Mountain Roller Coaster

لینک دانلود