دانلود بازی Gold Rush – PC نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/06/23 آپدیت جدید v1.4.4.9810 اضافه شد.

بازی Gold Rush رویای یافتن طلا در مناطق مختلف را به واقعیت بدل می کند. مناطقی نظیر آلاسکا از قدیم الایام جزو مناطق مورد علاقه افرادی سودجو و نیز کارخانه داران مختلف بوده است بطوریکه افراد زیادی با یافتن طلا در این مناطق به ثروت هنگفتی دست یافته اند. در این بازی شما باید از صفر شروع کنید و برای یافتن طلا تلاش کنید البته هیچ تلاشی بی نتیجه باقی نخواهد ماند و شما می توانید با کمی سخت کوشی به ثروتمندترین شخص آلاسکا تبدیل شوید. نسخه جدید و فصل دوم بازی با نام Gold Rush The Game Season 2 به تازگی به بازار عرضه شده است. در این نسخه شاهید تغییرات زیادی از جمله اضافه شدن ابزار و ماشین های جدید برای طلایابی هستیم. همچنین یک هتل در این منطقه تاسیس شده است و شما برای دستیابی به فصل جدید باید به آنجا بروید. اضافه شدن نقشه طلایابی جدید و دیگر تغییرات می تواند این نسخه از بازی را بسیار جذاب تر کند.

سایر توضیحات: بازی Gold Rush The Game Season 2 شما را به دنیایی پر از جذابیت های ریز و درشت خواهد برد و دنیایی بی نهایت همراه با جزئیات بسیار ریز را به شما معرفی خواهد کرد. این بازی جذاب از ساخته های شرکت Code Horizon است که برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود Gold Rush The Game Season 2 جدید

مشخصات بازی Gold Rush The Game Season 2 :

نام بازی : Gold Rush The Game Season 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Code Horizonمنتشر کننده : Code Horizonسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Gold Rush The Game Season 2

لینک دانلود