دانلود بازی Golfing Over It with Alva Majo – PC

Golfing Over It with Alva Majo بازی بسیار هیجان انگیز Golfing Over It with Alva Majo یک بازی دلسرد کننده می باشد که شما را از رفتن و صعود به بالای کوه باز میدارد! در این بازی شما باید با توپ گلف به بالای کوه ها صعود کنید و موانع و مشکلات بسیاری را پشت سر بگذارید. این نسخه از بازی با نسخه 2017 آن یعنی Getting Over It with Bennett Foddy بسیار متفاوت می باشد. چالش بالا رفتن از کوه های پر از پستی و بلندی را در این بازی تجربه کنید. جایی که بدون کنترل بر خشم خود که بخشی از گیم پلی این بازی منحصر به فرد می باشد. در بازی Golfing Over It with Alva Majo کنترل کاراکتر اصلی بازی که یک توپ گلف می باشد در دستان شما است. باید با ضربه هایی هوشمندانه و دقیق و کنترل بر اعصاب خود توپ را به هدف برسانید.

سایر مشخصات : بازی Golfing Over It with Alva Majo در سبک بازی های اکشن ارائه شده است که با روح و روان شما بازی می کند! بنابراین اگر از علاقه مندان به چالش های جدید و متنوع هستید وارد بازی شوید. مسیر توپ گلف خود را باز کنید و به بالاترین نقطه برسانیدش. با گوش فرا دادن به Alva متوجه خواهید شد که چرا اون چنین بازی بیرحمانه ای را ساخته است. تمام مسیر طی شده شما می تواند با یک سقوط به نقطه ابتدایی برسد! و اما رسیدن به هدف چه حسی در شما ایجاد خواهد کرد؟ باعث شادی و خوشحالی شما خواهد شد؟

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Golfing.Over.It.with.Alva.Majo.center

مشخصات بازی Golfing Over It with Alva Majo :نام بازی : Golfing Over It with Alva Majoپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 28Mar, 2018شرکت سازنده : Majorariattoمنتشر کننده : Majorariattoسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Golfing Over It with Alva Majo

لینک دانلود