تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر GROOD نسخه SiMPLEX

بازی GROOD یک بازی زیبا و مهیج در سبک بازی های اکشن است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی Claudio Catalano”,”CC_ARTS ساخته شد و توسط همین کمپانی نیز ارائه گردید. GRODD ابزاری است که با Unity و Heavy Metal ساخته شده است. این بازی مکانیک کلاسیک Shoot ’em up را با گرافیک زیبا، ذرات، سایه اندازها و قدرت Unity ترکیب می کند. سفر از طریق محیط های مختلف و انواع آب و هوا، از روز تا شب. از بین بردن یک ارتش ماشین آلات، و پس از آن، دشمنان خود را نابود کنید. تمام راه را تائید کنید که نبرد خود را پیروز شوید.

سایر مشخصات بازی: سفر از طریق جنگل ها، باتلاق ها، شهرها، زمین های یخ زده، بیابان ها و غیره. سیستم هواشناسی پویا از بازی به این معنی است که هر زمانی که شما بازی می کنید، نبرد شما در یک پس زمینه متفاوت اتفاق می افتد.یک جنگل تحت باران در طلوع خورشید، در خورشید نیمه شب و در طول بارش باران شبانه، به شدت متفاوت خواهد بود.شما در بازی های مختلف با دشمنان مختلف مواجه خواهید شد. کوچک، بزرگ، آهسته، سریع، مبارزه با همه آنها می تواند بسیار جذاب باشد.

GROOD.center

مشخصات بازی GRODD:نام بازی :  GRODDپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : مارس 2018شرکت سازنده : Claudio Catalano”,”CC_ARTSمنتشر کننده : Claudio Catalano”,”CC_ARTSسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

GROOD

لینک دانلود