تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Grow Empire Rome v1.3.23 برای اندروید + مود

به روز رسانی :

1396/12/14 نسخه جدید اضافه شد.

Grow Empire Rome بازی استراتژی Grow Empire Rome یک بازی زیبا و دلربا و ترکیبی از دفاع کردن قلعه ها و مکانیزم های استراتژی همراه با نقش آفرینی های زیبا و جذاب می باشد. در این بازی شما امپراطور و رهبر قدرتمند جمهوری روم می باشید. هدف شما در بازی گسترش امپراطوری روم، غلبه بر تمدن اروپای باستان با استفاده از تشکیل سربازهای رومن، قلعه های مسلح، دلاوران و سربازان بیگانه می باشد. بنابراین برای جنگ آماده باشید! یک جمهوری کوچک در قلب خاک ایتالیا در بزرگترین تمدنی که جهان تا به حال به خود دیده است تشکیل دهید. گروهی از کشاورزان ضعیف را هدایت کنید تا به وسیله تند خوئی آنها جنگجویان شکست ناپذیری ایجاد کنید. قلعه های نظامی خود را در برابر حمله های نیروهای ارتش ایتالیا و بربرها و شبه جزیره ایبری تقویت کنید تا راه نفوذشان را سد کنید. بنابراین بر آنها غلبه کنید تا قلمرو خود را گسترش دهید و کشور خود را توانگر کنید.

سایر مشخصات : در این بازی جذاب و چالش برانگیز وظیفه شما این است که امپراطوری خود را به بزرگترین امپراطوری دنیا تبدیل کنید. اگر علاقه به بازی های استراتژی و خاص دارید بازی Grow Empire Rome را از دست ندهید. این بازی محصولی از استودیوی Games Station می باشد که توانسته در امتیاز بندی گوگل پلی امتیاز 4/6 از 5 را دریافت کند و اینکه بیش از 5 میلیون کاربر در سراسر دنیا این بازی را امتحان کرده اند. پس فرصت را از دست ندهید!

دانلود بازی Grow Empire Rome

ویژگی های بازی Grow Empire Rome :– بیش از 1400 موج حمله که باید از آنها جان سالم بدر ببرید– بیش از 100 شهر در اروپای باستان که باید بر آنها غلبه کنید

 – بیش از 35 واحد جنگی روم که باید آزاد کنید

 – 4 دسته ارتش مختلف اروپا که هر کدام شامل 12 واحد مختلف می باشد– 4 قهرمان با توانایی های خاص خود– بیش از 18 توانایی که باید آنها را آزاد کنید– بازی تمام و کمال!

Grow Empire Rome

لینک دانلود