تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Guitar Hero Live برای Xbox 360

بازی Guitar Hero Live در سبک موزیکال می باشد که توسط استودیوی FreeStyleGames ساخته شده و استودیوی Activision این بازی را برای پلتفرم Xbox 360 منتشر کرده است . این نسخه از بازی به عنوان نسخه ی بازسازی شده از فرانچز Guitar hero به شمار می رود .

گیم پلی بازی : همانند نسخه ی های پیشین هسته ی اصلی گیم پلی همانند قبل می باشد بازیکنان با یک کنترل همانند گیتار به همراه دکمه های مختلف نت ها را نواخته و موسیقی را تولید کنند . بر خلاف کنترلر نسخه های پیشین که شامل 5 دکمه در مجموع بود در این نسخه 6 دکمه ی منحصر به فرد در دو سطر سه تایی طراحی شده است . بازی Guitar Hero Live دارای درجه سختی متفاوت می باشد در درجه سختی آسان تر شما نیاز به زدن یک ردیف دکمه دارید و درجات بالاتر نیاز است تا ترکیبی از دکمه را با یکدیگر فشار دهید . Guitar Hero Live با کسب امتیازات بالا و نقدهای مثبت توانسته است نظر بسیاری از کاربران را به خود جمع کند . موسیقی متن های عالی و وجود میکروترنزاکشن که به شما این امکان را می دهد تا در طول بازی موسقی های مختلف خریداری کنید می تواند ساعت ها شما را سرگرم سازد .

دانلود بازی Guitar Hero Live برای Xbox 360

مشخصات بازی :

نام بازی : Guitar Hero Liveنام بازی (فارسی) : قهرمانان زنده گیتارپلتفرم : Xbox 360زبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : FreeStyleGamesمنتشر کننده : Activisionسبک بازی : موزیکالحجم فایل : 15.5 گیگابایتنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Wikipedia
لینک دانلود