تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Guns of Boom v9.0.321

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/06/01 نسخه v9.0.321 اضافه شد .
Guns of Boom در این بازی اندروید یک قدم از مبارزه اکشن دور هستید . آیا می توانید در زیر آتش سنگین دشمن که نارنجک ها در همه جا منفجر می شوند هدف سلاح خود را بر روی دشمنان خودنگهدارید ؟ آیا می می توانید به این نوع سرگرمی مشغول شوید ؟! پس به بازی اکشن و هیجان انگیز Guns of Boom خوش آمدید و می توانید آن را به راحتی دانلود کرده و در گوشی یا تبلت اندروید خود اجرا کرده و در زمان های فراغت خود از این بازی زیبا لذت ببرید . در این بازی یک ارتش منظم در انتظار نداشته باشید . هیچ کس به شما دستور نخواهد داد که که چه کار کنید و به کجا تیر اندازی کنید , خودتان فرمانده خودتان هستید . در ابتدای بازی تصمیم خود را باید گرفته و جنگ خود را انتخاب و مبارزه بپردازید . می توانید با سربازان دیگر متحد شده و به کشتن مخالفان بپردازید و بر میدان جنگ تسلط پیدا کنید . می توانید در میدان جنگ با یک حمله برق آسا به دشمنان هجوم آورید و یا از یک فاصله مناسب و امن به هدف گیری و کشتن دشمنان به طور مستقیم از سرشان بپردازید .Guns of Boom یک بازی چند نفره با گرافیک سه بعدی و ظاهر زیباست که گیم پلی آن به صورت اکشن و هاردکور است که دارای صحنه های خونی و خشن است . کنترل کارکتر موجود در بازی راحت است و می توانید به راحتی بر آن مسلط شوید ولی مهارت لازم برای هدف گیری و تیر اندازی حتی برای وتران های  FPS هم سخت خواهد بود . شما می توانید به صورت آنلاین از روی انواع نقشه ها با افراد دیگر مبارزه کنید و از اسلحه های مرگ بار مختلف , نارنجک های قوی و کیت پزشکی در طول مبارزات خونین خود استفاده کنید . به وسیله بازی Guns of Boom یک تجربه مبارز تنش زا و رقابتی را بدون ترک صندلی خود تجربه خواهید کرد .ویژگی های نرم افزار Guns of Boom :– دارای کنترل بصری و آسان– گرافیک بسیار جذاب برای گیم پلی همه جانبهمانند رنگ های زنده ، مدل های دقیق 3D و انیمیشن های باحال– حرکت در اطراف , استفاده از پوشش های مختلف و چاقو زدن از پشت به دشمنان– استفاده از تفنگ های خودکار و یا تفنگ ساچمه ای نزدیک برد
نام: Guns of Boom
حجم فایل: 58 مگابایت
شرکت سازنده: Game Insight
تاریخ انتشار: 1395/10/04
ورژن: 9.0.321
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 12+
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Guns of Boom 9.0.321 for Android

• Easy and intuitive controls: get a hang of the game from the get-go and start climbing up the ranks!
• Vivid graphics and support for older devices: stunning visuals will keep you glued to the screen, while the hardware requirements remain very moderate.
• Engaging PvP battles: enjoy team-based fun across numerous maps and game modes. The adrenaline-filled action never stops in GoB!
• Character customization: create a unique hero by using a combination of various perks and equipment skills, and find the perfect look with hundreds of cosmetic items. Creating a flexible build for your play style is as easy as ever.

لینک دانلود