تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Hand of Fate 2 Goblins – PC نسخه PLAZA

بازی Hand of Fate 2 Goblins یک بازی جذاب و نسبتا ترسناک است که در یک دنیای فانتزی روایت می شود. شما در این بازی باید در بازی تخته ای هم نبرد کنید و آن را کاملا یاد بگیرید چرا که سرنوشت تمام این بازی بر دستان شماست و شما باید در هر قدم به فکر قدم های بعدی نیز باشید چرا که هر کار شما در حال حاضر در انتخاب های شما در آینده نیز تاثیر خواهد گذاشت. دقت کنید که گول ظاهر هیچ چیز را نخورید. در این بازی هیچ فشاری روی انتخاب های شما نیست اما بدون شک دست های پشت پرده قصد دارند تا شما را نابود کنند و از میراث شما نهایت استفاده کنند.

سایر توضیحات: بازی Hand of Fate 2 Goblins جدیدترین پک الحاقی بازی Hand of Fate 2 است که به تازگی به بازار عرضه شده است. در این بازی شما با قبیله گابلین ها نیز روبرو خواهید شد. بازی Hand of Fate 2 Goblins توسط شرکت Defiant Development برای پلتفرم ویندوز تولید و به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Hand of Fate 2 center

مشخصات بازی Hand of Fate 2 Goblins :

نام بازی : Hand of Fate 2 Goblinsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Defiant Developmentمنتشر کننده : Defiant Developmentسبک بازی : اکشن – نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Hand of Fate 2 Goblins

لینک دانلود