تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Healers Quest – PC نسخه PLAZA

بازی Healers Quest یک بازی زیبا و جذاب در سبک بازی های ماجرایی است که هر بازیکنی را شیفته خود می سازد. زمانی که نیروهای شیطانی در تاریکی بیدار می شوند، جهان نیاز به یک تیم از قهرمانان دارد … اما زمانی که این قهرمانان یک دسته از انسان های معمولی هستند، تنها شفا دهنده می تواند روز را نجات دهد. Quest Healer یک بازی ماجرایی در محیطی کم نور است که در آن شما نقش اعضای گروهی کم اهمیت ولی تاثیرگذار را در هر قلمروی فانتزی بر عهده می گیرید. شفا دهنده می تواند دنیای شما را از شر موجودات هیولایی و اهریمنی نجات دهد. پیوستن به یک گروه غیرمنتظره ناامید کننده با یک رئیسرعجیب، یک کمانگیر خوش تیپ، یک مگ وحشی و یک وحشی خشن می تواند خیلی جذاب باشد. بای براید حفظ سلامت گروه خود تلاش کنید. در عین حال مدیریت ذخایر مانا را کاهش دهید.

سایر مشخصات بازی: شما نه تنها می توانید گروه خود را هنگامی که سلامتی خود را از دست داده اند احیا کنید بلکه آنها نیز می تواند با تعدادی از اثرات وضعیت ناتوان کننده مثل ضربه های سهمگین دشمن را از بین ببرند. اگر شما اجازه دهید اعضای گروه بمیرند، ممکن است شما در مواجهه با دشمنانتان دچار مشکلات جدی شوید. مدیریت جنگ ها با معجون های جادویی، پیشگیری از مرگ و گزینه های عجیب و غریب دیگر از ویژگی های هیجان انگیز این بازی زیبا می باشد. آیا شما می توانید در مقابل موجودات اهریمنی بایستید و آنها را از بین ببرید؟ اگر این کار را به خوبی انجام دهید دنیا را نجات داده اید. همه چیز به شما بستگی دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Healers.Quest.center

مشخصات بازی Healers Quest:نام بازی :  Healers Questپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : آوریل 2018شرکت سازنده : Rablo Gamesمنتشر کننده : Rablo Gamesسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Healers Quest

لینک دانلود