تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Hearts of Iron IV Waking the Tiger – PC نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/04/09 آپدیت نسخه 1.5.4 اضافه شد.

سال ها قبل از اینکه اروپا وارد جنگ های پی در پی شود، امپراطوری ژاپن تصمیم به فتح چین گرفت. کشوری که به تازگی به دو تکه تقسیم شده بود و جنگ های داخلی آن را بسیار آسیب پذیر کرده بود. به خاطر نا آرامی های داخلی، این کشور به شدت آسیب پذیر بود و می توانست محل خوبی برای چپاول بیگانگان باشد. اما نیروی انسانی بسیار زیاد و نیز منابع بسیار غنی و تمام نشدنی، این کشور را قادر ساخت تا بار دیگر در مقابل بیگانگان ایستادگی کند و به رهبری Mao بتواند خود را از شر این بیگانگان نجات دهد. بدون شک تعداد بسیار زیاد سربازان چینی در این جنگ توانست کفه ترازو را برای آنها سنگیتر کند.

سایر توضیحات: بازی Hearts of Iron IV Waking the Tiger جدیدترین نسخه از سری بازی های Hearts of Iron IV است که توسط شرکت بازی سازی Paradox Development Studio تولید شده است. این بازی در سبک استراتژیک و شبیه ساز جنگ است که قصد دارد تا جنگ جهانی دوم را روایت کند. این بازی توسط عنوان تجاری Paradox Interactive به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Hearts of Iron IV Waking the Tiger center

مشخصات بازی Hearts of Iron IV Waking the Tiger :

نام بازی : Hearts of Iron IV Waking the Tigerپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Paradox Development Studioمنتشر کننده : Paradox Interactiveسبک بازی : شبیه ساز – استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Hearts of Iron IV Waking the Tiger

لینک دانلود