تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Hexters – PC

بازی Hexters یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های ماجرایی و اکشن و شبیه سازی است که در سال 2017 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Draconus Entertainment Ltd تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی بسیار خوب به نظر می رسد و همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Draconus Entertainment Ltd یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: “به Cyberscape خوش آمدید!” شما قبلا مدت زیادی را پای کامپیوتر خود گذراندید. وقت آن است که برای یادگیری آنچه که در داخل اتفاق می افتد، وقت بگذارید. در این دنیای عجیب و غریب، هنوز به نحوی آشنا محیط زندگی کوچک زندگی نامه دیجیتال به نام Hexters نقش بسته است. این نقش شما برای کمک به این بچه های کوچک است و در مورد بیت ها، بایت ها، چند ضلعی ها و هگزادسیمال ها بسیار مهم خواهد بود (همه چیز بی معنی است). در این بازی یاد خواهید گرفت که دنیای تکنولوژی چگونه در حال گسترش و کار کردن است.

Hexters.center

مشخصات بازی Hexters:نام بازی :  Hextersپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Draconus Entertainment Ltdمنتشر کننده : Draconus Entertainment Ltdسبک بازی : استراتژیک، شبیه ساز، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Hexters

لینک دانلود