دانلود بازی Hoggy 2 برای کامپیوتر

Hoggy 2 همان نسخه ای است که مدت ها پس از نسخه ی 2010 این بازی منتظرش بودیم ! Hoggy و Hogatha دو قارچ بامزه را در ماجراجویی ان ها برای نجات دادن فرزندانشان از دست مردان Moon کنترل کنید ، این قارچ ها چسبنده هستند پس هر بار که می پرید به سقف می چسبید ، از این قابلیت استفاده کنید تا  بیش از 200 مرحله ی منحصربفرد را پشت سر بگذارید تا کلید های کافی برای رسیدن به ماه را پیدا کنید ، این بازی را تجربه کنید چونکه شما لیاقت تجربه کردن یک بازی پلتفرمر کلاسیک بسیار عالی  را دارید.خاطرات شیرین گذشته ی خود از نسخه ی قبلی را با این نسخه زنده کنید و تجربه ای متفاوت با وجود عناصر دوست داشتنی نسخه ی  قبلی داشته باشید .

ســایــر تــوضــیــحــات : یک بازی پلتفرمر با گرافیکی بسیار دوست داشتنی به همراه 200 مرحله که هر کدام کاملا منحصربفرد است و به صورت دستی ساخته شده است، بسیاری از این مراحل حاوی راه حل هایی جایگزین هستند که به شما اجازه ی کشف راز ها و ستاره ها را می دهند ، راه خود را دردنیای این بازی تا رسیدن به ماه ادامه دهید و در ماه با Boss هایی مقابله کنید که تا به حال مثال ان ها را هیچ جا ندیده اید و مراحلی را بازی کنید که هیچ وقت تجربه ی مشابه با آن را نداشته اید .این بازی در کنار گرافیک بسیار خوشگل مکانیزم گیمپلی بسیار باحالی دارد ، به طوری که می تواند شما را ساعت ها سرگرم خود کند یک بازی بسیار زیبای پلتفرمر همراه با ماجراجویی هایی دوست داشتنی این بازی به گونه ای طراحی شده تا هیچ وقت از بازی کردن آن خسته نشوید هر لحظه از گیمپلی تغیراتی در بازی پدید می آید که این تغیرات از طریق power Up های موجود در بازی اعمال می شود ، Hagotha و Hoggy را راهنمایی کنید تا در این ماجراجویی پیروز شوند و فرزندان خودشان را پیدا کنند .

Hoggy.2.www.download.ir.screen

مشخصات بازی Hoggy 2 :

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Raptisoftمنتشر کننده : Raptisoftسبک بازی :اکشن ،ماجراجویی ، پلتفرمر ،مستقللینک مرتبط : Steam

Hoggy 2 - PC

Hoggy 2 is the long awaited sequel to the 2010 hit, Hoggy! Take control of Hoggy and Hogatha, two painfully adorable slime-molds, on a quest to rescue their children from the Moon Men! Slime molds are sticky... so whenever you jump, you stick to the ceiling! Use this gravity-swapping ability to conquer over two hundred unique levels as you seek enough keys to reach the moon! Get Hoggy 2 because you deserve a classic platformer with a twist!

لینک دانلود