تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Hyperspace Dogfights – PC

در Hyperspace Dogfights شما یک جت در یک محیط 2D پرواز می کنید و چیزهایی را بالا می برید. به منظور تکمیل امواج دشمن، اهداف تصادفی به شما داده می شود. در بین امواج شما پول را برای اقلامی که جت خود را به شیوه های مختلف تغییر می دهند، صرف خواهید کرد. مناطق با برخورد های تصادفی رئیس پایان می یابد. جنگ ها بسیار دشوار است، احتمالا خیلی زیاد می شوید. اما هر اجرای بعدی بازی کمی متفاوت خواهد بود. در طول بازی شما باید موارد اضافی را برای پیدا کردن در موارد بعد باز کنید. داستان این بازی نسبتا سبک است، اما شما می توانید از طریق آیتم ها و مبارزه با چت روم با هم کار کنید. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Sleeper Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

Hyperspace.Dogfights.center

مشخصات بازی Hyperspace Dogfights:نام بازی :  Hyperspace Dogfightsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Sleeper Gamesمنتشر کننده : Sleeper Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Hyperspace Dogfights

لینک دانلود