تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Hypertrain – PC

بازی Hypertrain یک بازی زیبا و جذاب در سبک بازی های شبیه ساز و ماجرایی است. شما در این بازی باید یک قطار پر سرعت با سرعت بالا (1000 کیلومتر در ساعت) را در یک شبکه ریلی خطرناک کنترل کنید که شامل حلقه های خطرناک، کورک کور، ارتفاع بالا، پیچ های بزرگ و غیره است. به عنوان یک حامل صادقانه کار کنید و درآمد خود را با حمل کالاها و مردم بین شهرها و در عین حال دفاع از خود در برابر بسته های مهاجران، درآورید. با استفاده از پول نقد قطار خود را با ارتقاء واگن ها و افزایش تعداد آنها به یک قطار تمام عیار تبدیل کنید. شما با استفاده از قطار خود و با کسب درآمدی که دارید می توانید باعث ارتقاء شهرها برای افزایش درآمد باشید. مسیر دزدان دریایی را انتخاب کنید و راه خود را به سوی پیروزی بکشید! اولین هدف خود را برای رسیدن به 50 واگن به عمل برسانید.

سایر مشخصات بازی: این بازی اولین شبیه ساز قطار 1000kmph در سرعت بالا در جهان است. شما نیاز به مهارت در رانندگی سریع دارید. دنیای پر جنب و جوش که شامل جاده های پرماجرا و شهرهای بزرگ برای کشف است. از طریق حوضچه های متراکم، در کوه های بلند و از طریق ترافیک شهری متلاشی می شود. انجام محموله ها، مأموریت های مسافرتی و کمک رسانی به مردم از وظایف شماست. قطار خود را با انواع واگن های مختلف گسترش دهید. اضافه کردن واگن و برجک ها برای افزایش قدرت کشش قطار خود، اضافه کردن واگن تقویت کننده برای افزایش سرعت و غیره از ویژگی های این بازی است.با استفاده از خلاقیت و استفاده از ساخت قطارهای سریع با سرعت بیش از 1000 کیلومتر بر ساعت به رشد ناوگان های خود سرعت بیشتری بدهید.

Hypertrain.center

مشخصات بازی Hypertrain:نام بازی :  Hypertrainپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : nkmمنتشر کننده : Funcraft Gamesسبک بازی : ماجرایی، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Hypertrain

لینک دانلود