تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Hyphen – PC

بازیکن بازی Hyphen باید علاوه بر علاقه به مجموعه بازی های اکشن به حل پازل نیز علاقه داشته باشد. هدایت یک چوب دائمی در حال چرخش از طریق مارهای نئون پیچیده و شیطانی در حالی که تلاش برای جلوگیری از دیوارها، موانع، دشمنان و تله در مسیر شما. اگر چه به نظر می رسد بسیار ساده است. شما باید جمع آوری هر اونس از قدرت درونی خود را به خروج خشم درونی ارتقا دهید! کامل با موسیقی متن عالی و تصاویری درخشان زرق و برق دار این بازی خواهد ذهن خود را در روش های مختلف باعث لذت بردن شما می شود. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی FarSpace Studios یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Hyphen.center

مشخصات بازی Hyphen:نام بازی :  Hyphenپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : FarSpace Studiosمنتشر کننده : FarSpace Studiosسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Hyphen

لینک دانلود