تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Idle Miner Tycoon v1.51.1 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1396/11/27 نسخه جدید اضافه شد.

Idle Miner Tycoon در این بازی زیبا شما به یک سرمایه دار صنعتی بزرگ با مدیریت معادن و سرمایه های ساکن خود، تبدیل خواهید شد. قلمرو خود را گسترش دهید و تجارت خود را ترقی دهید و بالا ببرید. این کار را باید با تخصصی کردن مدیران خود که قرار است کارهای جاری معدن را به صورت اتوماتیک درآورند، انجام دهید. بنابراین وارد چالش شوید و بهترین استراتژی را برای معدن خود کشف کنید و تا جایی که امکان دارد پول درآورید و ثروتمند شوید. بازی به صورت آفلاین و آنلاین می باشد که حتی در زمانی که اتصالی به اینترنت ندارید قادرید پول درآورید و به بازی ادامه دهید.

سایر مشخصات : شما در این بازی جذاب و دوست داشتنی که باید به مدیریت منابع خود و زمان بندی ها و برنامه های تولید بپردازید، می توانید قابلیت های مدیریتی خود را نیز بسنجید و حتی درس های بسیاری یاد بگیرید. شما در طول بازی قادرید از طریق یک یا دو سرمایه گذاری هوشمندانه کسب و کار خود را رونق دهید و به سود کلانی برسید. به علاوه قادر خواهید بود مدیران دیگری را به استخدام خود در آورید تا کارگرهایتان را به کار و فعالیت بیشتری سوق دهند. هر کدام از این مدیران دارای توانایی و تاثیر منحصر به خود در روند کار و ثروت آفرینی برای شما می باشد. این بازی متفاوت استراتژی محصولی از استودیوی Fluffy Fairy Games می باشد که درس های بسیاری برای کاربران آماده کرده است.

دانلود بازی Idle Miner Tycoon

ویژگی های بازی  Idle Miner Tycoon :– دارای قابلیت ها و ویژگی های شخصیت یک فرد ثروتمند– قابلیت مدیریت 15 معدن مختلف– دارای معادن مختلف زغال سنگ، طلا، یاقوت سرخ، سنگ مروارید نما، یاقوت ارغوانی، کریستال و یشم.– قابلیت اتوماتیک کردن فعالیت ها– بازی به صورت آنلان و آفلان– جریان بازی بسیار نرم و منظم و پیوسته می باشد.

Idle Miner Tycoon

لینک دانلود