تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود بازی Ignatius v1.0.8 برای اندروید و iOS + مود

Ignatius یک بازی معمایی با داستانی جالب و متفاوت می باشد. ما شما را به شروع این هیجان بزرگ دعوت می کنیم. شما در نقش Ignatius یک پسر بچه بازیگوش وارد دنیای سیاه و سفید داستان ما می شوید. زندگی در حالت عادی جریان دارد ولی شما کم کم از این شرایط خسته می شوید و یک روز به دنبال چالشی هیجان انگیز در مسیر زندگی خود با کارگردان تئاتر به نام ویگو دیدار می کنید و از این پس دیگر هیچ چیز عادی نخواهد بود. ویگو شما را با فیلمی به نام oneiric آشنا می کند. داستان از این دیدار جنجالی و هیجان انگیز شروع می شود. آیا آماده شروع این ماجرای عجیب و جنجالی هستید؟

سایر مشخصات : شما باید مسیر خود را در این دنیای ترسناک و هیجان انگیز پیدا کنید و موانع را پشت سر بگذارید، بجنگید و پیش بروید، هوشیارانه تصمیم بگیرید، اگر توقف کنید در این دنیای ترسناک به زودی شکست خواهید خورد. سریع حرکت کنید و تمام توان و قدرت خود را برای شکست حریف خود به کار ببرید و قهرمان اصلی این دنیای ترسناک شوید. در مسیر این چالش ها با کسب امتیازاتی راهنمایی هایی در دسترس شما  قرار می گیرد که شما را با رقبای خود و روش های مبارزه با دشمنان آشنا خواهند کرد. این بازی بسیار متفاوت و زیبا محصول استودیوی Sons of welder می باشد که میلیون ها کاربر از طراحی متفاوت آن لذت می برند.

دانلود بازی Ignatius

ویژگی های بازی Ignatius :

– طراحی بازی Ignatius با فرم بصری ویژه صورت گرفته است

– در این بازی از ترکیبات منحصر به فرد زیبا شناسی از جمله نقاشی با دست، گریم ، هنر دکو و… استفاده شده است.

– موسیقی جذاب و هیجان انگیز که به جذابیت هرچه بیشتر بازی کمک بسیاری خواهد کرد.

– قابلیت انتخاب دو نوع کنترل برای بازی

– رویارویی با چالش های متفاوت و هیجان انگیز

Ignatius

لینک دانلود