تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Infectonator 3 Apocalypse – PC نسخه TiNYiSO

تمام دنیا را زیر سلطه خود در آورید، تنها با یک گاز! بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی که هدف و داستان اصلی آنها نجات جمعه بشریت از دست موجودات فرازمینی و یا زامبی هاست، در بازی Infectonator 3 Apocalypse شاهد داستانی هستیم کاملا متفاوت! در این بازی شما در نقش سردسته گروهی از زامبی ها هستید که باید تمام آدم ها را نابود کنید و نژاد بشریت را ریشه کن کنید. ویروس مورد نظر خود را در میان جمعیت رها کنید و نتایج و آثار آن را ببینید. همچنین می توانید از ویژگی های DNA هم برای انتشار این ویروس کمک بگیرید تا اثرات مخرب آن را چندین برابر کنید.

سایر توضیحات: بازی Infectonator 3 Apocalypse یک بازی به سبک استراتژیک و شبیه ساز است که یک دنیای نیمه آخرالزمانی را روایت می کند که در آن شما باید در نقش سردسته زامبی ها عمل کنید و نقشه های خود را عملی کنید تا این انسان خاکی را از کره زمین محو کنید. بازی Infectonator 3 Apocalypse توسط شرکت Toge Productions تولید و توسط شرکت Armor Games Studios به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Infectonator 3 Apocalypse center

مشخصات بازی Infectonator 3 Apocalypse :

نام بازی : Infectonator 3 Apocalypseپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Toge Productionsمنتشر کننده : Armor Games Studiosسبک بازی : شبیه ساز – استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Infectonator 3 Apocalypse

لینک دانلود