تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Injustice Gods Among Us Ultimate Edition خدایان بی عدالتی

چه خواهد شد اگر قهرمانان برای زندگی ما تهدید بزرگی محسوب شوند ؟ این جمله را یکی از بزرگترین شرکت های بازی سازی اعلام کرد زمانی که آخرین نسخه بازی پرطرفدار Mortal Kombat را منتشر کرده بود و قصد داشت تا با انتشار یکی دیگر از بازی های خود توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب کند و بار دیگر قدرت خود را به رخ شرکت های بازی سازی بکشد . بازی Injustice: Gods Among Us یکی از سری بازی های اکشن و مبارزه ای بود که توسط NetherRealm Studios طراحی و ساخته شده بود و شرکت Warner Bros. Interactive Entertainment وظیفه انتشار بازی را برعهده گرفته بود . در سری بازی های مرتال کامبت شاهد مبارزات بازیکنانی از جمله  Liu Kang و Scorpion بودید ولی این بار می توانید تقابل و مبارزات ابر قهرمانان مورد علاقه خودتان را با یکدیگر ببینید . بازی , تمامی شخصیت های سری کتاب های کمیک را گرد هم جمع کرده و به جان یکدیگر انداخته است . بازی دارای یک محیط سه بعدی و گرافیکی خارق العاده و خیره کننده است که باعث جذابیت هرچه بیشتر بازی می گردد ولی مبارزات در یک فضای دو بعدی طراحی شده است . در طول بازی پلیر می تواند شخصیت بازی خود را تقویت کند و از حملات و حرکات دشمن علیه خودش استفاده نماید . هرکدام از کاراکترهای بازی را که انتخاب می کنید , در طول بازی شما را به چالش خواهند کشید و داستانی را روایت می کنند که بسیار جالب خواهد بود . ادبون خالق سری بازی های مورتال کامبت و این بازی , سعی کرده است تمامی تکنیک ها و روش هایی را که در ساخت بازی های مورتال کامبت استفاده کرده است در این بازی نیز به کار ببرد تا باعث جذب هرچه بیشتر پلیر به بازی شود .

قرار است تا چند روز دیگر نسخه ای از این بازی به نام Injustice Gods Among Us ultimate edition برای پلتفرم های PC , XBox360 و PS3 منتشر شود . بازی Injustice Gods Among Us ultimate edition خدایان بی عدالتی در میان ما نسخه نهایی , شامل تمام آپدیت ها و DLC هایی است که تا به امروز منتشر شده است . در این بازی گرافیک بازی نسبت به قبل بهبود پیدا کرده و همچنین حرکات شخصیت ها با دقت و ظرافت خاصی طراحی شده است . این بازی از آن دسته از بازی هایی است که می تواند شما را تا مدت ها سرگرم کند . مبارزه در مخفیگاه بتمن حتما می تواند برای شما جذاب باشد پس پیشنهاد می کنیم این بازی زیبا را از دست ندهید .

 

* بازی Injustice Gods Among Us Ultimate Edition برای PS3  قابل اجرا بر روی CFW 4.50 می باشد *

* بازی Injustice Gods Among Us Ultimate Edition برای XBox360  نسخه Region Free می باشد *

* آپدیت 1 و 2 بازی Injustice Gods Among Us Ultimate Edition برای کامپیوتر اضافه شد *

 مشخصات بازی :نام بازی : Injustice Gods Among Us ultimate editionنام بازی (فارسی) : نسخه نهایی خدایان بی عدالتی در میان ماپلتفرم : PC , XBox360 و PS3زبان : انگلیسیسال انتشار : 2013شرکت سازنده : NetherRealm Studiosمنتشر کننده : Warner Bros. Interactive Entertainmentسبک بازی :اکشن و مبارزه ای تصاویری از محیط بازی :

Injustice-Gods-Among-Us.1.[Download.ir]

Injustice-Gods-Among-Us.2.[Download.ir]

Injustice-Gods-Among-Us.3.[Download.ir]

Injustice-Gods-Among-Us.4.[Download.ir]

Injustice-Gods-Among-Us.5.[Download.ir]

حداقل سیستم مورد نیاز  :Windows Vista/7/8Intel Core 2 Duo @ 2.4 Ghz / AMD Athlon 64 X2 5600+Ram : 2 gignVidia GeForce 8800 GTS / ATI Radeon HD 3850DirectX CompatibleDirectx : 10 دانلود بازی Injustice Gods Among Us Ultimate Edition خدایان بی عدالتی برای کامپیوتر , XBox360 و PS3 با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسیسایت اصلی بازی : Injustice Gods Among Us  
لینک دانلود