تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Inked – PC نسخه CODEX + آخرین آپدیت

بازی Inked یک بازی در سبک بازی های معمایی است که در آن شما به عنوان قهرمانی بی نام و نشان بازی می کنید. شخصیت اصلی این بازی یک شخصیتی به اسم ronin که توسط یک هنرمند کمیک (Adam) طراحی شده است. با استفاده از اشکال هندسی ساده، شما می توانید راه خود را برای رسیدن به عشق گمشده خود که سال ها قبل او را از دست داده اید و دوباره با الهامی که به شما شده است می خواهید او را بدست آورید، بیابید. این راه ها با استفاده از مکعب های پازلی پوشانده شده است که شما باید از آنها عبور نمایید. در این راه باید فکر خود را به کار بیاندازید تا بتوانید راه مناسبی برای عبور از موانع طبیعی و غیر طبیعی ایجاد شده در بازی بیابید. همچنین شما می توانید با استفاده از همین موانع و امکاناتی که در اطراف شما هستند راه خود را برای رسیدن به عشق گمشده خود هموار سازید.

سایر مشخصات بازی: شخصیت رونین که در دنیایی فانتزی قرار دارد و باید پازل ها و معماهای بسیاری را حل نماید. رونین به سامورایی‌های بدون ارباب در دوران فئودالی در ژاپن گفته می‌شود. رونین‌ها در نتیجه سیاست‌های شوگون‌ها، تدریجاً به گروه آشوبگر در تعارض با فرمان شوگون تبدیل شدند. بازی دارای گرافیک هنری بسیار منحصر به فردی می باشد. دنیای بازی به صورت هندسی طراحی شده و تماما با دست طراحی و پیاده سازی شده است. در بازی باید سفری طولانی را آغاز کرده و راز عشق گمشده خود را بیابید. محیط های بازی “اینکد” بسیار متنوع و به صورت 3 بعدی می باشد. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی منحصر به فرد، معماهای بسیار و گیم پلی روان اشاره کرد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Inked.center

مشخصات بازی Inked:نام بازی :  Inkedپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : آوریل 2018شرکت سازنده : Somnium Games d.o.o.منتشر کننده : Starbreeze Publishing ABسبک بازی : ماجرایی، نقش آفرینینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Inked

لینک دانلود