تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Insanely Twisted Shadow Planet – PC نسخه CODEX

در این بازی بی نظیر Insanely Twisted Shadow Planet، محیط های منحصر به فرد و نزاع موجودات عجیب و غریب را کشف کنید، همانطور که مسیر خود را به سوی مرکز سیاره مرموز سایه می گذارید! پازل های پیچیده را حل کنید و کشتی خود را با فناوری بیگانه ارتقا دهید تا بتوانید جهان خانه خود را حفظ کنید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Shadow Planet Productions یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Insanely.Twisted.Shadow.Planet.center

مشخصات بازی Insanely Twisted Shadow Planet:نام بازی : Insanely Twisted Shadow Planetپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2012شرکت سازنده :Shadow Planet Productionsمنتشر کننده : Microsoft Studiosسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Insanely Twisted Shadow Planet

لینک دانلود