تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی InterSection – PC

در InterSection دو جهان وجود دارد: هر دو آنها را کشف کنید، اسرار بین را کشف کنید و پیوندهای روندهای اسرار آمیز برای اتصال دنیای خودتان را بسنجید. InterSection یک بازی پازل فیزیکی بین دو بعدی است که در تقاطع دو جهان وجود دارد. شما باید از این وضعیت منحصر به فرد برای برطرف کردن موانع استفاده کنید. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Narayana Walters یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز XP تست شده است و قابل اجراست*

InterSection.center

مشخصات بازی InterSection:نام بازی : InterSectionپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Narayana Waltersمنتشر کننده : Narayana Waltersسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

InterSection

لینک دانلود