تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Intrude v1.0.3 – PC

Intrude یک تیرانداز اول شخص است که الهام بخش های قدیمی FPS مانند Wolfenstein 3D و Doom است. یک پایگاه قدیمی زیرزمینی وجود دارد، مدتها پیش رها شده بود، ناگهان توسط برخی از نظامیان خصوصی منتقل شد و یک سیگنال عجیب و غریب منتشر شد. ماموریت شما این است که وارد شوید، از طریق پانزده سطح در یکی از سه حالت بازی پیدا کنید و منبع آن سیگنال را نابود کنید. اطلاعات زیادی پنهان در سراسر پایگاه وجود دارد. سعی کنید تا اطلاعاتی را که می توانید پیدا کنید، به دست آورید تا بتوانید آنها را پیدا کنید و آنها چه چیزی هستند. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز 7 تست شده است و قابل اجراست*

Intrude.center

مشخصات بازی Intrude:نام بازی : Intrudeپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Michal Krubaمنتشر کننده : Michal Krubaسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Intrude

لینک دانلود