تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Iron Tides – PC

در Iron Tides، شما Chieftain هستید که از خشم خدایان زنده مانده. خشم دریا بر ضد شما در یک تجربه طراحی شده است تا ذهن شما را به چالش بکشد. با استفاده از خدمه پایدار خود، در جنگ های مبتنی بر نوبت سریع شرکت کنید و هر قطعه ای از غارت خود را که کشتی خود را نگه دارید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Crash Wave Games Inc. یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز 7 تست شده است و قابل اجراست*

Iron.Tides.center

مشخصات بازی Iron Tides:نام بازی : Iron Tidesپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Crash Wave Games Inc.منتشر کننده : Crash Wave Games Inc.سبک بازی : استراتژیک، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Iron Tides

لینک دانلود