تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Jackal – PC

Jackal داستانی در مورد یک مرد است که خود را در وضعیت دشوار قرار می دهد و به شدت به پول نیاز دارد. بنابراین کار کثیفی را انجام می دهد. تنها کار مزدور بی حد و حصر شما نیاز به یافتن راه حل خود را دارید که تمام امکانات بازی را به شما ارائه می دهد. این بازی برای همه چالش برانگیز است. گیمرها از مراحل دشواری باید عبور کنند. آرامش در این بازی با آهنگ بی نظیر آن باعث تمرکز هرچه بیشتر بازیکنان می شود. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Jackal.center

مشخصات بازی Jackal:نام بازی :  Jackalپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Peaceمنتشر کننده : Peaceسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Jackal

لینک دانلود