تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Jagged Alliance 2 Gold – PC نسخه GoG

Jagged Alliance 2 Gold کشور کوچک Arulco توسط یک دیکتاتور بی رحم تسخیر شده است و تنها شمایید که میتوانید این سرزمین دوست داشتنی را از چنگ این ظالم دربیاورید! بازی Jagged Alliance 2 Gold از سری بازی های سبک استراتژی کامپیوتری است که می تواند گزینه مناسبی برای پرکردن اوقات فراغت شما باشد. در دنیای بی انتهای بازی Jagged Alliance 2 Gold غرق شوید، جایی که میتوانید با بیش از 150 کاراکتر مختلف روبه رو شوید. دار و دسته خود را جمع کنید و از آن ها به عنوان سرباز برای مبارزه با پادشاه ظالم Arulco استفاده کنید. با تمام قوا برای به زیر کشیدن این دیکتاتور ظالم اقدام کنید و کشور اجداد خود را بازپس بگیرید!

سایر توضیحات : تمام تمرکز خود را به کار ببرید تا با استراتژی های متنوع به پایگاه های دشمن نفوذ کرده و آن ها را تار و مار کنید. تمام جوانب احتیاط را رعایت کنید تا از گزند دشمن در امان باشید، از شکست ها ناامید نشوید و از آن ها درس بگیرید. لشگر خود را در اطراف مقر دشمن مستقر کنید و در زمان مناسب به حریف حمله کرده و آن ها را از پای دربیاورید. بازی استراتژیک Jagged Alliance 2 Gold توسط استودیو بازی سازی Strategy First طراحی و ساخته شده است که شما کاربران عزیز هم میتوانید بازی Jagged Alliance 2 Gold را با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی دانلود کرده و از بازی کردن با آن لذت ببرید.

Jagged.Alliance.2.Gold.center

مشخصات بازی Jagged Alliance 2 Gold :نام بازی : Jagged Alliance 2 Goldپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2006شرکت سازنده : Strategy Firstمنتشر کننده : Strategy Firstسبک بازی : استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Jagged Alliance 2 Gold

لینک دانلود