تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Jalopy – PC

بازی Jalopy یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های شبیه ساز و ماجرایی است که در سال 2017 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Minskworks تولید و توسط کمپانی Excalbur Games منتشر گردید. ارتقا، نگهداری و مراقبت از وسیله نقلیه Laika 601 Deluxe خود را. توجه داشته باشید که همه چیز را از وضعیت لاستیک های خود، شرایط موتور و حتی فضای خود را در تنه. تعمیر هر جنبه ای از ماشین کوچک خود را scrappy و نصب ارتقاء منحصر به فرد برای مقابله با دنیای در حال تغییر است. همه چیز از وزن محموله به شرایط کاربروتر شما تعیین می کند که چگونه ماشین شما در جاده باز است. ظهور سرمایه داری، منحصر به فرد اقتصادی است. برای کسب درآمد قابل توجهی از سرمایه گذاران برای بازپرداخت کوچکتر از سرمایه گذاری استفاده کنید یا یک بارون جاده آزاد و قاچاق جعلی در چشم گاراژهای مرزی به دست آورید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Jalopy.center

مشخصات بازی Jalopy:نام بازی : Jalopyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Minskworksمنتشر کننده : Excalbur Gamesسبک بازی : شبیه ساز، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Jalopy

لینک دانلود