دانلود بازی Jet Buster – PC

سال 2182 است، تقریبا یک دهه از زمانی که جنگ زنو به پایان رسیده است، با این تهدید هیچ، جوامعی که در سراسر کهکشان در سراسر کهکشان شروع به بازسازی جامعه خود کرده اند. یکی از این گونه فعالیتها، حیوانات عجیب و غریب انسانهای زندگی می کنند که براساس آنچه انسان ها نامیده اند، زمین “J”، سیاره ی خانه ی دیگری از Makoto Kitsune، زن عجیب و غریب فاکس که در جنگ زنو به پیروزی دست یافت. و او … یک بت J-Pop است؟ کمپانی بازی سازی Team Grybanser Fox یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Jet.Buster.center

مشخصات بازی Jet Buster:نام بازی : Jet Busterپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Team Grybanser Foxمنتشر کننده : Team Grybanser Foxسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Jet Buster

لینک دانلود