تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Just In Time Incorporated VR برای کامپیوتر

به عنوان ماموری از یک شرکتِ بیمه یِ جلوگیری از مرگ، هدف شما این است تا مشتریان را از مرگ نجات دهید در حالی که این فاجعه ها در حالت Slow Motion اتفاق می افتد شما دستکشی دارید که قابلیت حرکت فوق العاده سریع، Teleport  و حتی گرفتن گلوله ها را به شما می دهد و البته این برای شما خوب است چون در هر گوشه از این بازی مرگ مشتریان را تهدید می کند .این یک بازی اکشن/کمدی است که برای بازی کردن آن به هدست HTC VIVE نیاز دارید .آیا دشمنان زیادی دارید ؟ بیش از حد ریسک می کنید ، یا اینکه بیش از حد دست و پا چلفتی هستید؟ پس چرا به بهترین شرکت بیمه مراجعه نکنید  Just In Time Incorporated یک شرکت بیمه برای جلوگیری از مرگ فاجعه آور مشتریان است !دستکش های این شرکت زمان را آهسته می کنند تا ماموران با حد اکثر سرعت از وقوع حوادث بد برای مشتریان پیش گیری کنند ، این ماموران وظیفه شناس شما خواهید بود ، و البته همیشه موفق نخواهید بود در واقع تمام لذت بازی به موفق نبودن  است !

ســایــر تــوضــیــحــات : یک بازی  با سبک اکشن/کمدی که برای VR طراحی شده شما می توانید برای نجات افراد اقدام کنید یا اینکه فقط برای خندیدن وضعیت را از آنچه که هست بد تر و بد تر کنید ، شما در نقش ماموری از سازمان بیمه ی جلوگیری از مرگ  فعالیت می کنید که می تواند زمان را آهسته کند ، سریع حرکت کند و … این قابلیت ها برای شما در نظر گرفته شده اند تا از مرگ مشتریان جلوگیری کنید ، در محیط این بازی شما تقریبا قابلیت کنترل هر چیزی را خواهید داشت ،تفنگ ها ، لیزر ها و انفجار، شما باید با این ها مقابله کنید و از جان مشتریان مراقبت کنید  البته این بازی به شما اجازه می دهد تا همه چیز را از قبل بد تر کنید تا کمی بخندید به علاوه محیط بازی به گونه ای طراحی شده تا اتفاقات خنده آور در آن متناوب باشند .

*قبل از دانلود حتما سیستم مورد نیاز بازی را نگاه کنید*

* این بازی تنها برای VR ساخته شده و برای اجرای بازی به هدست HTC VIVE نیاز دارید *

Just.In.Time.Incorporated.screen

مشخصات بازی Just In Time Incorporated VR:

سبک بازی : VR ، شبیه سازی، اکشن ،طنز ، مستقلپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Second Wind Interactiveمنتشر کننده : Second Wind Interactiveلینک مرتبط : Steam

Just In Time Incorporated VR

Just In Time Incorporated is not a regular insurance agency and you are not a normal agent.


With the power of our hyper-glove technology, you can move at ten times the speed of a regular human. Bullets, knives, attack helicopters, rampaging bears, mutant rats -- no problem, you’re equipped to handle the situation. It’s a good thing too, since our clients are constantly in harm's way.


Your responsibilities as a death prevention agent may include:
  • Grabbing bullets from mid-air

  • Wielding a sword, knife, or chainsaw

  • Usage of heavy explosives

  • Disabling automated machine gun turrets

  • And more...


It’s all in a day’s work at Just In Time Incorporated!

لینک دانلود