تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Katana ZERO v1.0.0

Katana ZERO یک بازی اکشن platformer است که با گام هایی سریع و داستانی ماجرایی با تمرکز بر مبارزات مرگبار آکروباتیک توسط استودیو Askiisoft توسعه داده شده است و قرار است به زودی در طول سال 2017 برای پلت فرم PC توسط Adult Swim Games  منتشر شود . شما باید به شمیشر کاتانای کشنده خود اعتماد کرده و با عبور از شهری شکسته با تمام دشمنان خود مبارزه کنید تا به هدف خود رسیده و از حق تان دفاع کنید . برای تکمیل مراحل و مبارزه با دشمنان بی رحم باید به سرعت دویده و با حرکات مختلف مانند چرخش و پرش از دیوار ها از قلاب های نینجایی استفاده کنید تا دشمنان خود را غافل گیر کرده و گلویشان را ببرید و با توانایی کم کردن سرعت بازی زمان در اختیار را افزایش دهید تا مراحل را به طور کامل به پایان برسانید . تمام سطوح در این بازی به صورت منحصر به فرد و با روحیه ای متفاوت طراحی شده است تا بر چالش های مختلف غلبه کنید . این بازی با داستانی غنی و شخصیت های منحصر به فرد طراحی شده است که همه ی ان ها به گیم پلی و مراحل جذاب و منحصر به فرد آن گره خورده است .

مشخصات بازی Katana ZERO :

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Askiisoftمنتشر کننده : Adult Swim Gamesسبک بازی : اکشنلینک مرتبط : STEAM

Katana ZERO - PC

 Katana ZERO is a stylish neo-noir, action-platformer featuring breakneck action and instant-death combat. Slash, dash, and manipulate time to unravel your past in a beautifully brutal acrobatic display. Exceptional Combat: Overcome your opposition however the situation requires. Deflect gunfire back at foes, dodge oncoming attacks, and manipulate enemies and environments with traps and explosives. Leave no survivors.

لینک دانلود