تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Keeplanet – PC

در Keeplanet، شما تاریخ خودتان را ایجاد می کنید. هیچ راهی درست یا غلطی برای بازی وجود ندارد! تبدیل شدن به یک ابرقدرت در جهان، گسترش درختان، کوه ها، خانه ها و اشیاء دیگر برای ایجاد سیاره در اطراف محور چرخش خود. به یاد داشته باشید مهمترین چیز این است که اجازه ندهید سیاره متوقف شود. در غیر این صورت، تمام ساکنان سیاره از آفتاب سوختگی یا انجماد می میرند. بازی Keeplanet یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن و شبیه سازی است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح BiggameIncubator تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند.

سایر مشخصات بازی: کمپانی بازی سازی BiggameIncubator یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید. این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Keeplanet.center

مشخصات بازی Keeplanet:نام بازی :  Keeplanetپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : BiggameIncubatorمنتشر کننده : BiggameIncubatorسبک بازی : اکشن، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Keeplanet

لینک دانلود