تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Kerbal Space Program Making History – PC نسخه PLAZA + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/04/09 آپدیت v1.4.4.2215 نسخه PLAZA اضافه شد.

در بازی جدید Kerbal Space Program Making History شما می توانید برنامه فضایی خود را گسترش دهید و از امکانات جدید و مختلفی برای افزایش راندمان برنامه خود کمک بگیرید. در این نسخه از بازی شما شاهد افزایش مراحل و نیز Mission Builder هستید. همچنین می توانید از سیل قطعات جدیدی که به بازی افزوده شده اند کمک بگیرید تا ایده های خود را پیاده سازی کنید. مورد جالبی که در Kerbal Space Program Making History مطرح شده بدون شک ساخت مراحل و اتفاقات مختلف بر اساس موارد مشابه تاریخی است که به نوبه خود می تواند جذابیت بازی را افزایش دهد.

سایر توضیحات: بازی Kerbal Space Program Making History جدیدترین پک الحاقی بازی Kerbal Space Program است که امکانات جدیدی را با خود به همراه دارد. این نسخه از بازی بهبود گرافیک خاصی را در بر ندارد اما گستردگی بازی را دو چندان کرده و می تواند مراحل جدیدی را برای شما بسازد. همچنین اضافه شده قطعات جدید نیز ویژگی های این نسخه است. بازی Kerbal Space Program Making History توسط شرکت Squad برای پلتفرم ویندوز تولید و توسط شرکت Private Division به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Kerbal Space Program Making History center

مشخصات بازی Kerbal Space Program Making History :

نام بازی : Kerbal Space Program Making Historyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Squadمنتشر کننده :Private Divisionسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Kerbal Space Program Making History

لینک دانلود