تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Kid Chameleon v1.1.0 برای اندروید و iOS + مود

Kid Chameleon شروع یک هیجان بزرگ در یک بازی از SEGA. در این بازی هیجان را در بالاترین حد ممکن تجربه خواهید کرد. شما پسر بچه ای به نام Kid Chameleon هستید  که برای برقراری عدالت و جنگ با ظالمان از ماسک جادویی استفاده میکند. شما با زدن این ماسک جادویی  به قدرت فوق العاده ای در جنگیدن و مبارزه با افراد در چهره های متفاوت دست پیدا خواهید کرد. بدانید که فقط شما قدرت شکست دادن این افراد را دارید. بنابراین ماسک ها را پیدا کنید و با تمام قدرت بجنگید و پیش بروید. شما یک ابر قهرمان  جنگی در لباس های متفاوت خواهید بود که گاه به یک پرنده تیز تبدیل شده و گاه یک تانک جنگی به شکل انسان خواهید بود. قدرت در دستان شما است.

سایر مشخصات : بازی Kid Chameleon از سری بازی های کلاسیک به اندروید پیوست و شما اکنون قادرید در گوشی تلفن همراه خود سگا بازی کنید. علاوه بر تبدیل شما به تانک جنگی، در این بازی شما به یک تبر، یک شوالیه قرون وسطایی و… نیز تبدیل می شوید. این بازی کلاسیک و دوست داشتنی محصولی از SEGA می باشد که توجه بسیاری را به خود جلب کرده و توانسته در امتیاز بندی گوگل پلی به امتیاز 4/5 از 5 دست یافته پیدا کند. بنابراین در هر زمان به صورت رایگان بازی کنید و لذت ببرید و ذهن خود را به چالش بکشید و ظالمان را در گوشه های مخفی  شناسایی کنید و به ابر قهرمان تبدیل شده و همه آنها را شکست دهید.

دانلود بازی Kid Chameleon

ویژگی های بازی Kid Chameleon :– این بازی  دارای بیش از صد مرحله جنجالی و پر از چالش می باشد.– شما دارای 9 ماسک مختلف با قدرت ها و ویژگی های متنوع می باشید.– قابلیت ذخیره بازی و ادامه آن در زمان دیگر– پشتیبانی از کنترلر بلوتوثی– بدون نیاز به شبکه اینترنت– این بازی پشتیبان تبلیغاتی داشته و به  هیچ خریدی برای پیشرف نیاز ندارد.

Kid Chameleon

لینک دانلود