دانلود بازی King of Raids Magic Dungeons v2.0.65 برای اندروید + مود

به روز رسانی :

1396/12/14 نسخه جدید اضافه شد.

King of Raids Magic Dungeons تاریکی همه جا را فراگرفته است و شما تنها امید شهر برای بازگرداندن عدالت می باشید. در مقابل دشمنان وحشی و حیوان صفت بجنگید و هیولاها را نابود کنید. آیا شما فکر می کنید چیزی که شما را به میدان پرخطر و زندان های غیرمنتظره می کشاند دوری کردن از تله های مرگ بار، کشتن هیولاها، غارت و به زیر کشاندن فرماندهان می باشد؟ بازی King of Raids Magic Dungeons برای کسانی ساخته شده که طرفدار بازی های اکشن RPG می باشند. این بازی ساعت ها نبرد با گرافیکی زیبا و صداهایی که حس واقعی مبارزه با هیولاها و تله ها را ایجاد کرده برای شما فراهم شده است. همچنین کاربرپسند بودن بازی باعث شده که تنها با چند بار بازی کردن تمام کنترل های آن را فراگیرید و به ادامه بپردازید و به دنبال دشمن به اطراف حرکت کنید و در نهایت به نبرد تن به تن با رئیس بپردازید.

سایر مشخصات : زندان ها و محبس های موجود به طور تصادفی هر بار نوع مختلفی را ارائه می کنند تا شما را غافلگیر کنند و به چالش های جدید و متفاوت بکشانند. ماموریت اصلی شما در هر مرحله پیدا کردن رئیس می باشد و در نهایت مبارزه با آن، که البته باید ابتدا هیولاها را با سلاح هایی که در اختیار دارید نابود کنید و از تمام تله ها به سلامت عبور کنید! هر سلاح ویژگی خاص خود را دارد که باید با توجه به موقعیت و نیاز از آن بهره ببرید. همچنین اگر به دنبال چالش های بیشتری هستید باید مراحل دیگر بازی را باز کنید تا بتوانید به نبردهای بزرگ تر و مبارزه با رئیس های پرقدرت تر بپردازید. این بازی جذاب که علاقه مندان به بازی های اکشن و نقش آفرینی را راضی خواهد کرد محصولی از استودیوی OneGeekJob می باشد.

دانلود بازی King of Raids Magic Dungeons

ویژگی های بازی King of Raids :– یادگیری آسان بازی– گرافیکی عالی با محیطی فوق العاده– افکت های صوتی جذاب و واقعی– درجه های سختی متفاوت که چالش های متفاوتی خواهد داشت.– ایجاد محبس های متفاوت در طول بازی– سلاح های مختلف با کارایی های متنوع– قابلیت رقابت و رتبه بندی با دوستان و خانواده– بازی به صورت کاملا رایگان

King of Raids Magic Dungeons

لینک دانلود