تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Kunlun Fight – PC نسخه Early Access

Kunlun Fight یک ارتقاء کیک بوکسینگ چینی است که توسط Kunsun Media ایجاد شده است. Kunlun Fight در سال 2014 شروع به کار کرد و به عنوان یکی از بزرگترین تبلیغات کیک بوکسینگ در جهان محسوب می شود. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Touch Art Technology Co.,Ltd یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

Kunlun.Fight.center

مشخصات بازی Kunlun Fight:نام بازی :Kunlun Fightپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :Touch Art Technology Co.,Ltdمنتشر کننده :Touch Art Technology Co.,Ltdسبک بازی : اکشن، ورزشینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Kunlun Fight

لینک دانلود