دانلود بازی Labyronia Elements – PC

داستان Labyronia Elements به پنج بخش مختلف تقسیم می شود که در هم پیچیده می شوند. هر دنیای شخصیت های رنگارنگ خود را دارد. ماموریت Dark One انتخاب شده توسط یک جادوگر قدرتمند به نام Areatha، که 100 سال در جهان روح حکومت کرده بود، به او اعطا شد. تاریکی ها او را به عنوان یک الهه مشاهده می کنند، از آنها در مقابل آسیب های جهان محافظت می کنند. کمپانی بازی سازی Labyrinthine یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Labyronia.Elements.center

مشخصات بازی Labyronia Elements:نام بازی :  Labyronia Elementsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Labyrinthineمنتشر کننده :Labyrinthineسبک بازی : استراتژیک، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Labyronia Elements

لینک دانلود