تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید آخرین امپراطوری Last empire War Z v1.0.322

به روز رسانی :

1399/06/31 نسخه v1.0.322 اضافه شد.

Last empire: War Z

با جهانی روبه رو می شوید که به هرج و مرج افتاده است و مردگان متحرک در کوچه و خیابان شهر ها پرسه می زنند و در انتظار گوشت تازه هستند و در این میان عده ای از انسان های بازمانده بی رحم در تلاش هستند تا منابع حیاتی مهم شما را بدزدند . در

بازی Last empire War Z

نیرو های ارتشی خود را تشکیل داده و با امپراطوری های دیگر توسعه یافته متحد شوید و با متفقین بازمانده به کشتن ارتش زامبی ها بپردازید . آیا می توانید در این جهان سرسخت و بی رحم به قوی ترین بازمانده تبدیل شوید ؟ در این بازی شاهد مبارزات بین بازماندگان و زامبی ها و بازماندگان با امپراتوری های دیگر خواهید شد . با متحدین دیگر از سراسر دنیا به مبارزه با دشمنان بپردازید و از خود در برابر مردگان متحرک تشنه به خون دفاع کنید . باید تمام تمرکز خود را به جمع آوری منابع مورد نیاز خود برای حمایت نیرو های نظامی و توسعه امپراتوری خود جمع کنید تا از آخرین امپراتوری موجود در کره زمین دفاع کنید .
نام: Last Empire War Z
حجم فایل: 126 + 71 مگابایت
شرکت سازنده: GAME FOCUS NETWORK LIMITED
ورژن: v1.0.322
فرمت فایل: apk-zip
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Last empire: War Z v1.0.322

Last Empire - War Z apk is a strategy game. The end of the day, the zombies are rampant, please lead the survivors together to defend their last home, against the zombie army, and other enemies. In the game, your allies and enemies come from all over the world! At any time, you may be attacked by others, and then plunder your last resources.

لینک دانلود