دانلود بازی Last Encounter – PC نسخه PLAZA + آپدیت

Last Encounter یک بازی اکشن دو کنترله (twin-stick) در فضا می باشد و داستان گروهی از قهرمانان را دنبال می کند که سعی دارند تا با ساخت سفینه ها و سلاح های پیشرفته، از اتفاقات ناگوار پیش رو جلوگیری کنند. تکنولوژی های پیشرفته در این بازی به شما و دوستانتان اجازه می دهد تا آواتارهای خود را تکثیر کنید، پس مرگ نیز پایان راه شما نخواهد بود. شما می توانید به بخش های مختلف فضا سفر کنید، و با موجودات بیگانه و محیط های خطرناک آنها آشنا شوید. به دنبال اجزای مختلف سلاح های پیشرفته بگردید که در سراسر کهکشان پراکنده شده اند و آنها را به یکدیگر وصل کنید تا بتوانید قوی ترین اسلحه موجود در دنیا را بسازید. شما می توانید از بین چندین نمونه ی قابل دسترسِ سفینه ها و خلبان ها انتخاب داشته باشید و مهارت های خود را در برابر موجودات بیگانه و تجهیزات آنها به نمایش بگذارید.

سایر مشخصات بازی: ماموریت شما در بازی Last Encounter این است که عملیات لازم برای مقابله با دشمنان فضایی را به خوبی انجام دهید. شما در ابتدای بازی هیچ اسلحه ای پیشرفته ای در اختیار ندارید. دکتر Daniel Connor راهی را به شما نشان می دهد تا بتوانید از تکنولوژی بیگانگان برای دستیابی به یک سیستم پیشرفته ساخت سلاح استفاده کنید. تحقیقات در این بازی می تواند به شما کمک کند تا طرح های فوق العاده ای را ایجاد کنید و شروع به ساخت موشک ها و اسلحه های فوق مدرن نمایید. شما در طول ماموریت های خود، با موجودات فضایی و دشمنان سرسخت مواجه می شوید و نیاز دارید تا آنها را به طور کامل از بین ببرید. آیا آماده اید تا این ماموریت هیجان انگیز را آغاز کنید؟

*دقت کنید که این بازی تنها بر روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*این بازی به صورت آفلاین می باشد*

Last Encounter center

مشخصات بازی Last Encounter :نام بازی : Last Encounterپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : می 2018شرکت سازنده : Exordium Gamesمنتشر کننده : Exordium Gamesسبک بازی : اکشن, فضایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Last Encounter

لینک دانلود