تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Last Stitch Goodnight – PC

Last Stitch Goodnight یک ماجراجویی هیجان انگیز است که به شدت اسطوره ای جدید را در بر میگیرد. پس از تجربه ای نزدیک به مرگ، شما توسط یک دکتر که در افرادی که معیارهای خاصی را برآورده می کنند ربوده می شوند. فرار از تله مرگ بیمار از عمارت نیازمند سلاح های جدید، قدرت های جدید و اراده قوی برای مواجه شدن با علم است. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Well Bred Rhino یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Last.Stitch.Goodnight.center

مشخصات بازی Last Stitch Goodnight:نام بازی :  Last Stitch Goodnightپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Well Bred Rhinoمنتشر کننده :Well Bred Rhinoسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Last Stitch Goodnight

لینک دانلود