دانلود بازی Later On – PC

Later On یک بازی درباره گناه و مقابله با آن است. شما به عنوان دیوید، یک مرد جوان متاهل بازی می کنید، زندگی می کند. هنگامی که بهترین دوستش را از دست می دهد، داوید پس از او جستجو می کند، دوستان جدیدی را در مسیر راه می اندازند و رویدادهای عجیب و غریب را با یکدیگر روبرو می کنند. با کمک Prea و Luna، دیوید متوجه می شود که او واقعا دنبالش است. در نهایت، به جای پیدا کردن نیکو، دیوید شیاطین خود را پیدا می کند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Penumbra Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Later.On.center

مشخصات بازی Later On:نام بازی :  Later Onپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Penumbra Gamesمنتشر کننده :Penumbra Gamesسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Later On

لینک دانلود