دانلود بازی Laws of Machine – PC

Laws of Machine, پروفسور شروع به توسعه دستیار سری سری های DRx (ربات داخلی) کرد و این ربات ها توانستند تقریبا هر کاری که انسان انجام می داد انجام دهد و حتی بیشتر، او را در یک روبات ساخته شده یکی از توسعه های جدید خود – “SOTM”، با کمک که ممکن بود اشیائی را که به طور خاص برای انتقال تله ارائه شده اند، حمل می کنند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Badri Bebua یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Laws.of.Machine.center

مشخصات بازی Laws of Machine:نام بازی :  Laws of Machineپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Badri Bebuaمنتشر کننده :Badri Bebuaسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Laws of Machine

لینک دانلود