تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Lazer Cops – PC

Lazer Cops یک بازی الهام گرفته از بازی های تعقیب و گریز برای یکپارچه سازی با سیستم عامل ویندوز است. بازیکنان توسط LAZER TETHER متصل می شوند. بهترین راه برای از بین بردن دشمنان این است که LAZER TETHER خود را در اطراف آنها قرار دهید و سپس آنها را به قطعات انفجاری تماشا کنید. خبر بد این است که این تنگ همچنین شما را به دیگر بازیکنان زنجیر می کند. اگر یکی از شما بمیرد، شما همه می میرید. همکاری بهتر یا چیز دیگر. چه كسی دقیقا می جنگید؟ مهم نیست آنها عصبانی هستند، از شما نفرت دارند، و آنها در راه شما هستند. کمپانی بازی سازی Foolish Mortals Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Lazer.Cops.center

مشخصات بازی Lazer Cops:نام بازی :  Lazer Copsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Foolish Mortals Gamesمنتشر کننده :Foolish Mortals Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Lazer Cops

لینک دانلود