تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی League of Evil – PC

League of Evil یک بازی اکشن است که در آن شما، به عنوان یک عامل فوق العاده بیونیک در ماموریت League of Evil برنده شوید. مهارت های آکروباتیک خود را از طریق سطوح پر از تله های مرگبار و شکست دادن دشمنان خود استفاده کنید. جهان بر شما حساب شده است! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Ratalaika Games S.L یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

League.of.Evil.center

مشخصات بازی League of Evil:نام بازی :  League of Evilپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Ratalaika Games S.Lمنتشر کننده :Ratalaika Games S.Lسبک بازی :اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

League of Evil

لینک دانلود