تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Leap Up no jutsu – PC

Leap Up No Jutsu یک بازی اکشن ساده است که به شما کمک می کند یک زمان را حس نکنید. بین دو بامبو پرش کنید تا تیر های افتاده را با جای خالی دادن پشت سر بگذارید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی nlfastudio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Leap.Up.no.jutsu.center

مشخصات بازی Leap Up no jutsu:نام بازی :  Leap Up no jutsuپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :nlfastudioمنتشر کننده :nlfastudioسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Leap Up no jutsu

لینک دانلود