تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Legend of Hand – PC

Legend of Hand به داستان قهرمان در تلاش حماسی می پردازد تا به اسطوره ای بزرگ دست تبدیل شود. یک مرد که می تواند صلح را به یک دغدغه بازگرداند. با الهام از کلاسیک های ماجراجویی، افسانه ها و هنرهای رزمی Far-east، بازی های 80 و 90 را ضرب و شتم دادند، این نقطه و کلیک ماجراجویی بازیکن را در یک سفر منحصر به فرد از طریق زمین های جادویی. یک شخص مبهم که چند سال پیش ناپدید شد. او یک مرد است که قادر به متوقف کردن ناآرامی های جمع آوری شده است که جهان شما را تهدید می کند. برای پیدا کردن دست شما نیاز به سفر از طریق چهار جزیره مرموز، پیدا کردن سرنخ و چالش برانگیز خود را استادان غم انگیز – به اصطلاح انگشت دست! او استاد هنرهای رزمی است و پیدا کردن آنها همیشه آسان نخواهد بود.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Legend.of.Hand.center

مشخصات بازی Legend of Hand:نام بازی :  Legend of Handپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Cloak and Dagger Gamesمنتشر کننده :Cloak and Dagger Gamesسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Legend of Hand

لینک دانلود