تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Legendary Gary – PC

شب های خود را با بازی Legend of Spear سپری کنید. یک بازی ماجراجویی فانتزی، که در آن قهرمان و دوستانش با سرزمین های عجیب و غریب سفر می کنند و در حال مبارزه با دست با دست با انواع موجودات هستند، صرف می کند. این جنگ ها بر روی یک شبکه شش ضلعی قرار دارد. در هر نوبت، تمام رزمندگان به طور همزمان عمل می کنند. شما باید تصمیم بگیرید که کدام یک از اعضای حزب شما انجام خواهد شد. هیچ رول تاس وجود ندارد، بدون فشار زمان، و با هر انتخاب شما می توانید ببینید که چگونه نوبت حل و فصل قبل از شما متعهد است. اما با هر برخورد، دشمنان تاکتیک های جدید خود را به ارمغان خواهند آورد و شکست آنها به طور فزاینده ای پیچیده خواهد شد. در صورت بروز هرگونه مشکلی، گزینه های مختلفی را در اختیار شما می گذارید تا راه حل های مختلفی را برای هر مشکل باز کنید. جنگ در Legendary Gary طراحی شده است که یک تمرین بدون استرس در حل مسائل است.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Legendary.Gary.center

مشخصات بازی Legendary Gary:نام بازی :  Legendary Garyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :Evan Rogersمنتشر کننده :Evan Rogersسبک بازی : استراتژیک، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Legendary Gary

لینک دانلود