دانلود بازی LEGO Pirates of the Caribbean v1.1.0.0 PROPHET

به روز رسانی :

1399/03/24 نسخه LEGO Pirates of the Caribbean v1.1.0.0 - PROPHET اضافه شد.

LEGO Pirates of the Caribbean

دزدان دریایی کاراییب سری دیگری از بازی های LEGO لگو می باشد که توسط کمپانی TT Games طراحی شده و Disney Interactive Studios آن را منتشر کرده است . در واقع داستان کلی بازی بر اساس سری های مختلف فیلم Pirates of the Caribbean دزدان دریایی کارایب ساخته شده است . اگر شما سری فیلم های The Curse of The Black Pearl , Dead Man’s Chest , At World’s End را دیده باشید ، با ماجراهای ابتدای بازی آشنا هستید . همچنین ماجرای فیلم On Stranger Tides هم در بازی قرار دارد که این قسمت باعث می شود خیلی ها این عنوان را تا انتها بازی کنند . بخش داستانی

بازی LEGO Pirates of the Caribbean

شامل 20 مرحله مختلف می شود که هر کدام از آن ها بخش های مختلفی از این فیلم ها را به نمایش درمی آورند . هر پنج مرحله شامل وقایع یکی از فیلم ها می شود . گرافیک بازی جذاب و متفاوت می باشد و محیط های بازی با استفاده از صحنه هایی که در سری فیلم های Pirates of the Caribbean مشاهده کرده اید ، طراحی شده است . این بازی بروی پلتفرم های Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 در سال 2011 به بازار عرضه گردید . از ویژگی های بازی می توان به گرافیک بالا، وجود شخصیت های متنوع و مشهور و امکان بازی به جای کاپیتان اسپارو ، کاپیتان باربوسا و دیوی جونز اشاره کرد. 
نام: LEGO Pirates of the Caribbean
شرکت سازنده: TT Games
تاریخ انتشار: 2011
ورژن: v1.1.0.0
نسخه: PROPHET
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Disney Interactive Studios
رمز فایل: www.download.ir

LEGO Pirates of the Caribbean v1.1.0.0 - PROPHET

LEGO® Pirates of the Caribbean: The Video Game is an action adventure game that brings the Pirates of the Caribbean world and all its colorful characters to life in LEGO Brick form. Players will experience all the memorable scenes from all four films in the humorous and quirky LEGO Video Games style.

لینک دانلود