تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Lepofrenia – PC

Lepofrenia, این بازی در یک منطقه پلیس مگالو اتفاق می افتد و با عجایب حومه روس پر شده است. این طرح درباره زندگی سخت یک کارمند اداری است که به دلیل شرایط مجبور به کار به عنوان یک کارگر است. بدون کار بدون خانواده بدون زندگی. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی SEA – EYE GS یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Lepofrenia.center

مشخصات بازی Lepofrenia:نام بازی :  Lepofreniaپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :SEA – EYE GSمنتشر کننده :Dagestan Technologyسبک بازی :ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Lepofrenia

لینک دانلود