تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی LIGHT – PC

بازی LIGHT یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Indie Light تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Indie Light یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: در آن کهکشان همه چیز اتفاق می افتد حتی ناشناخته ها. اما یک چیز مشهور است باید فضای را از دزدان فضایی کثیف پاک کنید و تکنیک آنها را دریابید. برای این منظور، شما باید نزدیک ترین سیستم های فضایی را باز کنید، کشتی خود را بهبود ببخشید و البته برای شلیک یک کشتی دزدان دریایی مراقب باشید و نور را نگه دارید.

LIGHT.center

مشخصات بازی LIGHT:نام بازی :  LIGHTپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Indie Lightمنتشر کننده : Indie Lightسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

LIGHT

لینک دانلود