تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Lightning War – PC

Lightning War یک بازی اکشن 3D از جهت گیری چشم انداز است. رانندگی با جت های جنگنده خود، نشان دادن استعدادهای خود، محدود کردن محدودیت های خود، مبارزه با رئیس. با احتیاط یادآوری، بهتر است با دیگران برای رئیس نهایی همکاری کنید. از آن لذت ببرید و فراموش نکنید که این بازی شگفت انگیز را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Diantong Intelligence Tech. Shanghai Co.,Ltd. یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Lightning.War.center

مشخصات بازی Lightning War:نام بازی :  Lightning Warپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Diantong Intelligence Tech. Shanghai Co.,Ltd.منتشر کننده :Diantong Intelligence Tech. Shanghai Co.,Ltd.سبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Lightning War

لینک دانلود